Aktualności Aktualności

IV Regionalne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym o puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie

7 lipca 2022 roku odbyły się IV Regionalne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym o puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie. Tradycyjnie, organizatorem zawodów było Nadleśnictwo Susz. Nadleśnictwo Przasnysz reprezentowało dwóch pracowników: Izabela Michalak i Jakub Feliński.
Iza st. specjalista SL ds. gospodarki towarowej i materiałowej w naszym nadleśnictwie zajęła 2. miejsce w kategorii kobiet. Na mistrzostwa w tenisie stołowym jeździ regularnie, była na każdych eliminacjach. Jak twierdzi, z roku na rok poprzeczka ustawiana jest coraz wyżej. Sportem tym interesuje się coraz więcej kobiet z naszego olsztyńskiego regionu, co można było zauważyć na tegorocznych eliminacjach. Jej zdaniem to zasługa dobrej organizacji, promocji i przede wszystkim miłej atmosfery podczas zawodów. Iza zakwalifikowała się na mistrzostwa ogólnopolskie, gdzie będzie reprezentowała Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Olsztynie.
Gratulujemy zdobycia podium i życzymy dalszych sukcesów oraz dobrej zabawy podczas rozgrywek.


Galeria zdjęć z rozgrywek dostępna jest na stronie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie: https://www.olsztyn.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/mistrzostwa-w-tenisie